piątek, 20 listopada 2015

Co to jest wstępne szkolenie BHP?


Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym artykułem. W karierze operatora liczy się nie tylko umiejętność obsługiwania urządzeń transportu bliskiego, ale również znajomość przepisów bhp, które są równie ważne, co zasady praktyka. Choć nikt nie lubi kursów bhp, to trzeba przyznać, że bez nich mogłoby dojść do wielu niepotrzebnych i niebezpiecznych wypadków. A po co nam takie incydenty, które powodują uszczerbek na zdrowiu?


Właśnie po to przeprowadza się wstępny instruktaż bhp


Jest to niezbędne i konieczne w każdej firmie. Nic na to nie poradzisz, że takie szkolenie do tej pory było przeprowadzane dla pracowników w dość nudnej i przewidywalnej formie. Ale teraz chcemy to zmienić - i wprowadzamy dlatego innowacyjne kursy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Co to jest szkolenie wstępne?


Jest to taki instruktaż, który pozwala na rozpoczęcie pracy w określonym zawodzie. Takie kursy wymagane są w szczególności w zawodach: chemika, nauczyciela, pracownika produkcji, pracownika magazynu, pracownika urządzeń transportu bliskiego, np. wózków widłowych. Podczas szkolenia wstępnego, na które można się zapisać w firmie Centrum Szkoleń BHP - http://szkoleniabhp.edu.pl 

Polecamy kursy, które pozwolą na bezpieczne i zgodne z przepisami wykonywanie pracy w każdym zawodzie. Zadzwoń do nas i umów się na szkolenie - nawet w siedzibie własnej firmy. Zajęcia prowadzimy na terenie całej Polski.


1 komentarz:

  1. Czy taki wstępny instruktaż bhp obejmuje również kursy ppoż? czy to już część szkolenia bhp okresowego?

    OdpowiedzUsuń